Sdílejte tuto stránku

Ženy dnes, ve středu 23.6.2021 odehrály, vlivem zrušené soutěže, teprve své druhé utkání.. Nastoupily v přátelském zápase proti Floor Maniacs Mělník a poprvé v životě hrály #florbal 5+1. Všechny nás velice potěšil předvedený výkon našeho týmu, který byl naprosto skvělý. Spousta vyhraných soubojů, krásná zakončení, nádherné přihrávky a dokonce náznaky parádních útočných kombinací.. V první třetině jsme dokonce vedly 1:0, protihráčky ale po pěkné akci vyrovnal ještě do konce první třetiny. Poté již brankářska soupeře uzavřela svou branku a skórovat nám nedovolila.. Jsme na ni ní moc pyšní, protože se jedná o naší odchovankyni, která je u soupeře na hostování. Současně si pochavalu zaslouží i naše brankářka, která také předvedla několik skvělých zákroku a držela tým nad vodou celý zápas.. Konečné skóre bylo 3:1 pro soupeře z Mělníka. Všem moc děkujeme za nasazení a předvedený výkon a za náš oddíl se už moc těšíme na odvetu ve Štětí.