Sdílejte tuto stránku

Dne 1.8.2016 byl zahájen druhý ročník letního kempu pro florbalisty mládežnických oddílů SK Štětí, který se uskutečnil v Sportovní centrum Horní Počaply. Pod vedením téměř kompletního realizačního týmu se oddíly přípravky, elévů, mladších a starších žáků 5 dní zdokonalovaly ve všeobecném sportovním i specifickém florbalovém umění. Kemp nebyl zaměřen ale jen na sportovní stránku. Program byl sestaven tak, že aby hráči získali spoustu zážitků a příjemných společných momentů pro získání opravdového týmového ducha. Celo oddílový pochod Litoměřice - Radobýl byl výborným společným testem na vytrvalost a celkovou fyzickou připravenost. Výlet na rozhlednu Větruše v Ústí nad Labem byl naopak odpočinkový a zaměřený na poznání regionu. Poslední večer byl připraven společný program pro hráče i rodiče. Byl uspořádán turnaj mezi celky trenérů, rodičů a jednotlivých oddílů. Zahráli si všichni proti všem a předvedená hra ze strany žáků byla chvílemi pro oddíly dospělých pěkným oříškem. Například oddíl složený z mladších a starších žáků porazil tým rodičů výsledkem 4:3 zato oddíl přípravky nádherně zaskočil tým trenérů a tyto porazil výsledkem 3:1. Turnaj měl celkově kvalitu a nikdo se za předvedený výkon nemusel stydět, pochvalu si zaslouží opravdu všichni hráči. Program byl následně zakončen společným posezením u grilovaných lahůdek pana kuchaře a s příjemnou hudbou kytary a harmoniky. Věříme, že se touto akcí podařilo vytvořit opravdu silný tým, který bude v nové sezoně uplatňovat již získané zkušenosti a zajistí pevnou členskou základu tomu krásnému sportu, kterým florbal zajisté je. Závěrem bych Vás rád pozval na domácí utkání mládežnických oddílů, které se konají ve dnech:

2.10.2016 - elévové
8.10.2016 - přípravka
9.10.2016 - mladší žáci
5.11.2016 - přípravka
4.2.2016 - mladší žáci
2.4.2016 - elévové
  
Od září bude nově pod florbalovým oddílem SK Štětí otevřena kategorie starší žáci pro hráče do ročníku 2001 a každý, kdo by měl zájem si florbal vyzkoušet nebo se k nám rovnou přidat je na tréninku vždy vítán. Více k časům tréninků bude na našem webu uvedeno koncem srpna. První tréninky budou zahájeny v září.
  
Oddíly přípravky, elévů a mladších žáků se účastní krajské soutěže ČFBÚ v počtu 3+1 hráčů. Oddíl starších žáků se bude v letošní sezoně připravovat na vstup do soutěže 5+1 hráčů od sezony 2017-2018.