Sdílejte tuto stránku

Testovací den florbalového vybavení nejen pro žákovské oddíly od našeho sportovního partnera Jednadvacítka proběhne 19.9. od 16:00. Všichni jsou srdečně zváni.

Florbalový kalendář je doplněn o časy tréninků všech oddílů SK Štětí. Těšíme se na všechny staré tváře a současně zveme nové zájemce o florbal, aby se přišli podívat a zkusit náš milovaný sport. Takže hurá do nové sezóny.

Všechny florbalové oddíly SK Štětí už znají rozpis svých utkání na nadcházející sezonu 2019/2020. Termíny svých oblíbených družstev naleznete v kalendáři. Pozor ‼️, může se stát, že dojde k přesunu turnaje ze soboty na neděli nebo opačně, dle pořádajícího týmu. To budeme vědět vždy nejpozději měsíc dopředu, takže raději pravidelně navštěvujte náš web, aby Vám něco neuniklo.

Tak a pozor !! Dospělý tým SK Štětí je zpět v soutěži a už zná rozložení skupin na letošní sezonu LFP. Rozpis jednotlivých utkání naleznete v záložce s kalendářem nebo na následujícím odkazu: http://www.superligalfp.cz/cs/zakladni-cast. Každopádně první utkání Nás čeká 15.9. 2019 od 17:50 proti FbC Vipers.

První florbalový kemp pro naše nejmenší oddíly přípravky, elévů a elévek se již tradičně uskuteční ve Sportovním areálu v Horních Počáplech. Kemp se bude konat od 3.8 do 7.8. a bude zaměřen na vytvoření týmového ducha pro nadcházející sezonu, trochu toho sportu a hlavně hromadu zábavy pro naše nejmenší hráče a hráčky.

Druhé soustředění, zaměřené především na mladší a starší žáky, se bude konat na Medůze v Račicích. Soustředění bude probíhat od 26.8 do 30.8. Všichni trenéři se už těší a doufají, že kemp proběhne ve stejně přátelském duchu jako loni.