Sdílejte tuto stránku

Letní florbalová příprava ve Štětí: pro všechny členy SK Štětí a všechny věkové kategorie, od 1.července společně, každé pondělí a čtvrtek, od 17:30 do 19:00 hod. na atletickém hřišti ZŠ Ostrovní (u PennyMarketu) pod vedením zkušených trenérů našeho oddílu.

Ženy dnes, ve středu 23.6.2021 odehrály, vlivem zrušené soutěže, teprve své druhé utkání.. Nastoupily v přátelském zápase proti Floor Maniacs Mělník a poprvé v životě hrály #florbal 5+1. Všechny nás velice potěšil předvedený výkon našeho týmu, který byl naprosto skvělý. Spousta vyhraných soubojů, krásná zakončení, nádherné přihrávky a dokonce náznaky parádních útočných kombinací.. V první třetině jsme dokonce vedly 1:0, protihráčky ale po pěkné akci vyrovnal ještě do konce první třetiny. Poté již brankářska soupeře uzavřela svou branku a skórovat nám nedovolila.. Jsme na ni ní moc pyšní, protože se jedná o naší odchovankyni, která je u soupeře na hostování. Současně si pochavalu zaslouží i naše brankářka, která také předvedla několik skvělých zákroku a držela tým nad vodou celý zápas.. Konečné skóre bylo 3:1 pro soupeře z Mělníka. Všem moc děkujeme za nasazení a předvedený výkon a za náš oddíl se už moc těšíme na odvetu ve Štětí.

Rozběháme Igráčky, první virtuální závod SK Štětí a celkové pořadí všech zúčastněných běžců. Celkem jsme naběhli 2062 km. Byl to chvílemi vážně mazec a všem patří velký potlesk 👏 Díky také našim partnerům Rozběháme Česko Virtuální běhy #myteporazime a Jednadvacitka.cz za spolupráci, organizaci a podporu v podobě cen do závodu. Zítra již budou ceny putovat k vítězům, vyzvednout si je mohou v klubovně od 15:00 do 17:30 hod. Těšíme se na osobní setkání a ještě jednou všem gratulujeme k super výkonům 🥳..

Kalendář je na našich stránkách aktualizován